Generalitat de Catalunya - gencat.cat

Contractació Pública

 

Dubtes i preguntes

Òrgan de contractació:
Agència de Residus de Catalunya
Codi d'expedient:
G2033-2018-11

(*)Camps obligatoris

Enviar pregunta

 

Benvolguts, No ens apareix actiuel link de tancar oferta... 01/02/2019 14:16h
Benvolgut/da,

Poseu-vos en contacte amb el servei tècnic a través de l'adreça de correu: sau.tic@gencat.cat indicant a l'assumpte "Sobre Digital" o bé, al telèfon 902884488.

Atentament,
Benvolguts, ja hem carregat tota la documentació relativa als sobres A, B i C. ¿Cal realitzar algun pas més? o simplement esperar a que finalitzi el plaç a les 14h00? Gràcies 01/02/2019 13:57h
Han de signar electrònicament el resum de l'oferta i presentar-lo. Segueixin les indicacions del manual.
COM HA DE SER LA PARAULA CLAU PER AL XIFRATGE DELS SOBRES B I C ? 31/01/2019 12:12h
Benvolgut/da,

Aquesta informació la trobareu al manual d'usuari per a la presentació d'ofertes mitjançant l'eina del Sobre Digital, disponible al Perfil del contractant i que us adjuntem.
Qualsevol dubte addicional relacionat amb el mateix poseu-vos en contacte amb el servei de suport.


Atentament,
Benvolguts. Al presentar ens demana un altre documentació obligatòria, al sobre A, no especifica quina documentació i no trobem cap altre documentació a adjuntar. Agrairiem que ens determinesin si hi ha alguna documentació obligatiora més a presentar en aquest apartat. 29/01/2019 11:55h
Benvolguts,

D'acord amb l'establert a l'apartat J del plec de clàusules administratives particulars, no escau presentar altra documentació complementària.

Podeu annexar de nou en aquest apartat de "Altra documentació" o be el DEUC o la Declaració Responsable.

Salutacions,
Es necesario estar dado de alta en el Registro Electrónico de Empresas Licitadoras (RELI) tal y como pone en la página 2 del documento G2033-2018-11-DEC_pliego_prescripciones_201811, o con figurar en una base de datos nacional de un Estado miembro de la Unión Europea de acceso gratuito es suficiente, tal y como se expone en el apartado a) la página 26 del G2033-2018-11 PLIEGO DE CLÁUSULAS ADMINISTRATIVAS PARTICULARES. 29/01/2019 09:23h
Buenos días,

Para este procedimiento no es necesario estar dado de alta en el Registro Electrónico de Empresas Licitadoras (RELI).

Saludos,
Bones No trobem el nº d'anys per demostrar la capacitat tècnica a la documentació tal i com es demana al DEUC página 22. Gràcies 25/01/2019 10:49h
Benvolgut/da,

D'acord amb l'aclariment 39 (a la pàgina 22 del DEUC) que recull allò establert a l'article 89.1.a) de la LCSP caldrà indicar els subministraments efectuats de la mateixa naturalesa en el curs de, com a màxim, els tres últims anys.
Pel que fa a l'acreditació de la solvència tècnica cal que tingueu en compte també allò establert a l'apartat G del quadre de característiques del plec de clàusules administratives particulars.


Atentament,
Avís legal  |  Sobre el web  |  Accessibilitat  |  Protecció de dades  |  © Generalitat de Catalunya