Generalitat de Catalunya - gencat.cat

Contractaciˇ P˙blica

 

Informaciˇ de contacte

Adreces de presentaciˇ d'ofertes

 

C/ Emili Grahit,13 - 9B

17002 Girona

TelŔfon: 972486950

Correu electr˛nic: info@viesverdes.org

Adreša web: http://www.viesverdes.cat

Horari d'atenciˇ: Dilluns-Divendres, 9-14h

Persones de contacte

 

└ngel Planas Sabater - GerŔncia

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:aplanas@viesverdes.org

N˙ria SÓbat Gonzßlez - Administraciˇ

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:nsabat@viesverdes.org

Marcel Alofra MarcÚ - Serveis tŔcnics/manteniment

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:malofra@viesverdes.org

N˙ria Rovira Pascual - Serveis tŔcnics/manteniment

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:nrovira@viesverdes.org

SÝlvia Marty Matas - Comunicaciˇ/Difusiˇ

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:smarty@viesverdes.org

NoemÝ Piris HernÓndez - Promociˇ Econ˛mica

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:npiris@viesverdes.org

Joan Quer Cassu - TŔcnic Administraciˇ General

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:jquer@viesverdes.org

Laia Cormenzana Llibre - Serveis tŔcnics/manteniment

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:lcormenzana@viesverdes.org

Laia Masip Hernßndez - Comunicaciˇ/Difusiˇ

TelŔfon 972486950

Correu electr˛nic:lmasip@viesverdes.org

AvÝs legal  |  Sobre el web  |  © Generalitat de Catalunya