Generalitat de Catalunya - gencat.cat

Contractaciˇ P˙blica

 

a L'Article 20 PCT les amortitzacions dels vehicles de neteja viÓria d'aspiraciˇ i hidroneteja figuren a amortitzar a 10 anys, no obstant, a l'article 7 s'indica que ha de ser a 8 anys, quin termini d'amortitzaciˇ s'ha de tenir en compte?

Ďrgan de contractaciˇ:
Ajuntament de PuigcerdÓ
Codi d'expedient:
2509/2019
PDF PDF i XML

 

Resposta: Tot i que Ús cert que hi ha una incongruŔncia entre la taula de l'article 20 i la descripciˇ de l'article 7, en la mem˛ria econ˛mica es pot comprovar que el cÓlcul que s'ha realitzat Ús a vuit anys d'amortitzaciˇ. ╔s aquest el termini que s'ha de tenir en compte.

AvÝs legal  |  Sobre el web  |  Accessibilitat  |  Protecciˇ de dades  |  © Generalitat de Catalunya