Generalitat de Catalunya - gencat.cat

Contractaciˇ P˙blica

 

Segons el Plec els DEUC s'han de presentar signats electr˛nicament, per˛ hi han subcontractes que no disposen de signatura electr˛nica, es poden presentar DEUCs signats i escanejats? Es obligatori subcontractar amb fabricants els manteniments especÝfics? I si aquests no aporten el seu DEUC?

Ďrgan de contractaciˇ:
Institut CatalÓ de la Salut (ICS)
Codi d'expedient:
CSE/AH01/1100728478/19/PO
PDF PDF i XML

 

Resposta: Bon dia, Evidentment tota la documentaciˇ que no estigui signada electr˛nicament es pot aportar signada i escanejada. Tal com diu l'article 17.2 del PCAP d'aquest expedient qualsevol empresa ha de presentar el seu DEUC. Salutacions

AvÝs legal  |  Sobre el web  |  Accessibilitat  |  Protecciˇ de dades  |  © Generalitat de Catalunya