Generalitat de Catalunya - gencat.cat

Contractaciˇ P˙blica

 

En el apartado "6.1.7 Sistema de racks i cablejat est ructurat" se indica: Cablejat de fibra ˛ptica multimode OM4 mitjanšant mÓnega de 24 fibres. Finalitzaciˇ en armari rack mitjanšant panells de 19" i 24 ports LC. CaldrÓ incloure un passa fils horitzontal per cada panell de 24 ports necessari i addicionalment es requereix del subministrament de 4 passafils addicionals. Tenemos la duda de si se requiere mangueras de 24 fibras conllevarÝan 12 puertos LC Duplex, o si se requiere 24 puertos LC, lo que implicarÝan mangueras de 48 fibras.

Ďrgan de contractaciˇ:
Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat
Codi d'expedient:
CPSB2018000004
PDF PDF i XML

 

Resposta: El apartado hace referencia al cableado de interconexiˇn de racks propio del CPD. La descripciˇn contiene un error y la manguera efectivamente debe ser de 48 fibras tal y como se indica en el apartado 6.3.7.1. En el apartado 6.1.7 Sistema de racks i cablejat estructurat, donde indica "Cablejat de fibra ˛ptica multimode OM4 mitjanšant mÓnega de 24 fibres." DeberÝa decir "Cablejat de fibra ˛ptica multimode OM4 mitjanšant mÓnega de 48 fibres."

AvÝs legal  |  Sobre el web  |  © Generalitat de Catalunya